Stadsdelen: waar kun je sporten?
In bijna alle stadsdelen kun je terecht voor een van de gymsporten van de bij Turnstad Amsterdam aangesloten verenigingen. Klik op rode tekst voor meer informatie over de locatie, de les of de vereniging.
maandag
- 8:00 - 10:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 6-7 jaar, paars/blauw
- 15:30 - 17:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in IJburg recreatie+, 7-10 jaar
- 15:45 - 17:00 Peuter-/Kleutergym door United Amstelveen in Oostelijk Halfrond vanaf 3 jaar
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in Sportcentrum Sloten Op uitnodiging
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt 6-8 jaar Start nov. 2020
- 16:00 - 17:30 Wedstrijdturnen Meisjes door DGV in Gymzaal Schoolstraat Op uitnodiging
- 16:00 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in Sportcentrum Sloten Op uitnodiging
- 16:00 - 17:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer preinstap-pup1
- 16:00 - 18:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in IJburg op uitnodiging, selectie D1/D2
- 16:15 - 17:15 Meisjesturnen door Turnz in Troelstraschool gemengd, paars
- 16:15 - 17:15 Meisjesturnen door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland gemengd, lila/paars
- 16:15 - 17:15 Jongensturnen door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland gemengd, lila/paars
- 16:15 - 17:15 Jongensturnen door Turnz in Troelstraschool gemengd, paars
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 8 jaar, paars/blauw
- 17:00 - 18:00 Ritmische Gymnastiek door GTV De Badhoeve in Sporthoeve recreatie
- 17:00 - 18:00 Trampolinespringen door TV Veerkracht in Sportcentrum Sloten recreanten 7-12 jaar
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt 9-11 jaar
- 17:00 - 18:15 Meisjesturnen door United Amstelveen in Oostelijk Halfrond vanaf 6 jaar
- 17:00 - 18:00 Jongensturnen door Salto in Mgr Bekkersschool 7 jaar en ouder
- 17:00 - 18:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in IJburg recreatie+, 10-12 jaar
- 17:15 - 18:15 Meisjesturnen door Turnz in Troelstraschool gemengd, blauw
- 17:15 - 18:45 Freerunning door DOS in Sint-Nicolaaslyceum 9-13 jaar
- 17:15 - 18:15 Jongensturnen door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland gemengd, blauw
- 17:15 - 18:15 Meisjesturnen door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland gemengd, blauw
- 17:15 - 18:15 Jongensturnen door Turnz in Troelstraschool gemengd, blauw
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 9 jaar, blauw/groen
- 17:30 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer pup1-jun
- 17:45 - 19:45 Wedstrijdturnen Meisjes door DGV in Gymzaal Schoolstraat Op uitnodiging
- 18:00 - 19:00 Trampolinespringen door TV Veerkracht in Sportcentrum Sloten recreanten 10-35 jaar
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt 12+ jaar
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door Salto in Mgr Bekkersschool 7 jaar en ouder
- 18:00 - 20:00 Ritmische Gymnastiek door GTV De Badhoeve in Sporthoeve Op uitnodiging
- 18:00 - 19:00 Streetdance door DOS in 2e Daltonschool 6-9 jaar
- 18:15 - 19:15 Meisjesturnen door Turnz in Troelstraschool groen/geel
- 18:15 - 20:45 Wedstrijdturnen Jongens door United Amstelveen in Turnhal
- 18:15 - 19:15 Meisjesturnen door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland groen/geel
- 18:30 - 19:30 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 10+ jaar, blauw/groen
- 18:45 - 20:15 Freerunning door DOS in Sint-Nicolaaslyceum Op uitnodiging
- 19:00 - 20:30 Volwassenturnen door WVGV in Brede School Kors Breijer
- 19:00 - 20:00 Streetdance door DOS in 2e Daltonschool 10-12 jaar
- 19:30 - 21:00 Volwassenturnen door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 19:30 - 20:30 Conditiegym door GV KDO in Piramideschool Skigym dames/heren (seizoen gebonden)
- 19:30 - 20:45 Conditiegym door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool heren 40+
- 20:00 - 21:00 Conditiegym door DGV in Gymzaal Schoolstraat
- 20:00 - 22:00 Volwassenturnen door KTV Olympia in BS de Avonturijn
- 20:00 - 21:00 Streetdance door DOS in 2e Daltonschool 13+ jaar
- 20:30 - 21:30 Conditiegym door WVGV in Brede School Kors Breijer Heren
dinsdag
- 8:00 - 10:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 10:45 - 11:30 Beweegdiploma door Turnz in Sportcentrum Sloten
- 12:00 - 13:00 Ontspanningsgymnastiek door Turnz in Sportcentrum Sloten 55+ jaar
- 15:00 - 15:45 Beweegdiploma door Turnz in IJburg
- 15:30 - 16:30 Peuter-/Kleutergym door DOS in 2e Daltonschool 3-4 jaar
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door DOS in De Boomgaard 6-7 jaar, paars/blauw
- 15:30 - 16:30 Jongensturnen door Turnz in Huizingaschool gemengd, lila/paars
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door Turnz in Huizingaschool gemengd, lila/paars
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 16:00 - 17:00 Peuter-/Kleutergym door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt 3-6 jaar Start nov. 2020
- 16:00 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in Sportcentrum Sloten Op uitnodiging
- 16:00 - 17:30 Freerunning door DOS in Wethouder Verheijhal 9-12 jaar
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door GV KDO in Mgr Bekkersschool 6-8 jaar
- 16:00 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Gymzaal Burg. Haspelslaan 5-7 jaar
- 16:00 - 17:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Sloten recreatie+
- 16:00 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Sloten op uitnodiging, selectie N3/D1/D2
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door Turnz in IJburg gemengd, lila/paars
- 16:00 - 17:00 Jongensturnen door Turnz in IJburg gemengd, lila/paars
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door WVGV in Gymzaal Papelaan 99 6-8 jaar
- 16:30 - 17:30 Peuter-/Kleutergym door DOS in 2e Daltonschool 5 jaar
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door DOS in De Boomgaard 8-9 jaar, blauw/groen
- 16:30 - 17:30 Peuter-/Kleutergym door SV West! in Louis Bouwmeesterschool 4-6 jaar
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door SV West! in Louis Bouwmeesterschool Gemengd, vanaf 7 jaar
- 16:30 - 17:30 Jongensturnen door SV West! in Louis Bouwmeesterschool Gemengd, vanaf 7 jaar
- 16:30 - 17:30 Jongensturnen door Turnz in Huizingaschool gemengd, blauw
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door Turnz in Huizingaschool gemengd, blauw
- 17:00 - 18:00 Trampolinespringen door TV Veerkracht in Gymzaal van IKC NoordRijk 7-12 jaar recreanten
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt 6-8 jaar
- 17:00 - 18:00 Jongensturnen door United Amstelveen in Beweegbox 5-7 jaar
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door GV KDO in Mgr Bekkersschool 9+ jaar
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Gymzaal Burg. Haspelslaan 8-9 jaar
- 17:00 - 20:30 Ritmische Gymnastiek door GTV De Badhoeve in Sportcentrum Ookmeer Op uitnodiging
- 17:00 - 18:00 Jongensturnen door Turnz in IJburg gemengd, blauw
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door Turnz in IJburg gemengd, blauw
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door WVGV in Gymzaal Papelaan 99 9+ jaar
- 17:30 - 18:30 Jongensturnen door DOS in 2e Daltonschool 6-7 jaar, paars/blauw
- 17:30 - 19:00 Freerunning door DOS in Wethouder Verheijhal 13+ jaar
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door Salto in Middenmeer 5-8 jaar
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk Kleuren turnen
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door DOS in De Boomgaard 10 jaar en ouder
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door Turnz in Huizingaschool groen/geel
- 17:30 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Sloten tienergroep, selectie D6
- 18:00 - 19:00 Trampolinespringen door TV Veerkracht in Gymzaal van IKC NoordRijk 7-14 jaar recreanten
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt 9-11 jaar
- 18:00 - 19:00 Jongensturnen door United Amstelveen in Beweegbox 8-9 jaar
- 18:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door GV KDO in Mgr Bekkersschool 6 jaar en ouder
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Gymzaal Burg. Haspelslaan vanaf 10 jaar
- 18:00 - 20:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Divisie 4-5 BB
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door Turnz in IJburg groen/geel
- 18:30 - 19:30 Jongensturnen door DOS in 2e Daltonschool 8+ jaar, blauw/groen
- 18:30 - 19:30 Meisjesturnen door Salto in Middenmeer 9-11 jaar
- 18:30 - 19:30 Jongensturnen door Salto in Middenmeer 6-11 jaar
- 18:30 - 19:30 Meisjesturnen door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk Kleuren turnen
- 18:30 - 20:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Sloten op uitnodiging, divisie 4/5
- 19:00 - 20:15 Yoga door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool dames & heren (alle leeftijden)
- 19:00 - 20:00 Trampolinespringen door TV Veerkracht in Gymzaal van IKC NoordRijk 12-18 jaar recreanten
- 19:00 - 20:00 Jongensturnen door United Amstelveen in Beweegbox vanaf 10 jaar
- 19:00 - 20:00 Conditiegym door DGV in Gymzaal Schoolstraat
- 19:00 - 20:00 Ontspanningsgymnastiek door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt dames 50+ jaar Start nov. 2020
- 19:15 - 20:15 Klimdoek door FDO in Caland Sportcentrum 10 jaar en ouder
- 19:30 - 20:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Salto in Middenmeer vanaf 11 jaar
- 19:30 - 20:30 Wedstrijdturnen Jongens door Salto in Middenmeer vanaf 11 jaar
- 20:00 - 21:00 Conditiegym door SV Vriendschap in OBS De Poolster 40+ jaar
- 20:00 - 21:00 Tricking door Turnz in Sportcentrum Ookmeer 10+ jaar
- 20:00 - 21:00 Conditiegym door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk
- 20:00 - 21:00 Conditiegym door SV West! in Pro Rege School Dames 40+ jaar
- 20:00 - 21:00 Freerunning door Turnz in Sportcentrum Ookmeer lessen voor beginners en gevorderden 10+ jaar
- 20:15 - 21:30 Conditiegym door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool dames 30+
- 20:15 - 21:30 Klimdoek door FDO in Caland Sportcentrum 20 jaar en ouder Aerial fitness
- 21:00 - 22:30 Freerunning door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Open Gym 14+ jaar
- 21:00 - 22:30 Tricking door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Open Gym 14+ jaar
woensdag
- 9:00 - 10:00 Ouder en Kindgym door WVGV in Brede School Kors Breijer 1,5-4 jaar
- 13:00 - 15:00 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in 2e Daltonschool Op uitnodiging
- 13:30 - 14:30 Meisjesturnen door United Amstelveen in Westwijk 4-6 jaar
- 14:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 14:00 - 16:00 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer voorbereiding op uitnodiging
- 14:30 - 15:30 Meisjesturnen door Turnz in Watergraafsmeerse School Vereniging (WSV) gemengd, paars/blauw
- 14:30 - 15:30 Jongensturnen door Turnz in Watergraafsmeerse School Vereniging (WSV) gemengd, paars/blauw
- 14:30 - 17:30 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in 2e Daltonschool Op uitnodiging
- 14:30 - 15:45 Meisjesturnen door United Amstelveen in Westwijk 7-9 jaar
- 14:30 - 15:30 Jongensturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd, lila/paars
- 14:30 - 15:30 Meisjesturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd, lila/paars
- 14:30 - 16:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer pre-instap / mini's op uitnodiging
- 14:30 - 15:30 Peuter-/Kleutergym door WVGV in Gymzaal Papelaan 99 4-5 jaar
- 14:45 - 15:45 Jongensturnen door SV Vriendschap in OBS De Poolster 6-8 jaar
- 15:00 - 16:00 Meisjesturnen door Turnz in IJburg gemengd, paars/blauw
- 15:00 - 16:00 Meisjesturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat
- 15:00 - 16:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Turnhal 6-7 jaar
- 15:00 - 16:00 Jongensturnen door Turnz in IJburg gemengd, paars/blauw
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door Turnz in Watergraafsmeerse School Vereniging (WSV) groen
- 15:30 - 16:30 Jongensturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd, blauw
- 15:30 - 16:15 Beweegdiploma door SV West! in Pro Rege School 2-4 jaar
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd, blauw
- 15:45 - 16:45 Meisjesturnen door FDO in Gymzaal De Meent 6 t/m 9 jaar
- 15:45 - 16:45 Peuter-/Kleutergym door SV Vriendschap in OBS De Poolster 4-6 jaar
- 15:45 - 16:45 Meisjesturnen door Turnz in Bijlmer sportcentrum gemengd paars/blauw
- 15:45 - 16:45 Jongensturnen door Turnz in Bijlmer sportcentrum gemengd paars/blauw
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 6-7 jaar, paars/blauw
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door Turnz in IJburg groen/geel
- 16:00 - 17:00 Jongensturnen door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool 5-6 jaar
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool 5-6 jaar
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door Turnz in Watergraafsmeerse School Vereniging (WSV) geel
- 16:30 - 17:45 Meisjesturnen door FDO in Caland Sportcentrum 6-7 jaar
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd blauw
- 16:30 - 17:30 Jongensturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd blauw
- 16:45 - 17:45 Meisjesturnen door Turnz in Bijlmer sportcentrum gemengd groen/geel
- 16:45 - 17:45 Jongensturnen door Turnz in Bijlmer sportcentrum gemengd groen/geel
- 17:00 - 20:00 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in 2e Daltonschool Op uitnodiging
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Beweegbox 8-9 jaar
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 8 jaar, paars/blauw
- 17:00 - 18:00 Beweegdiploma door Salto in Mgr Bekkersschool meisjes en jongens 4-6 jr
- 17:00 - 18:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in IJburg recreatie +
- 17:00 - 18:00 Jongensturnen door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool 7-8 jaar
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool 7-8 jaar
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat
- 17:00 - 18:00 Jongensturnen door FDO in De Tamboerijn 6-9 jaar
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door FDO in Gymzaal De Meent 6 jaar en ouder
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door SV Vriendschap in OBS De Poolster 6-8 jaar
- 17:00 - 18:00 Jongensturnen door SV Vriendschap in OBS IJplein Gemengd, 6-12 jaar
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door SV Vriendschap in OBS IJplein Gemengd, 6-12 jaar
- 17:30 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Watergraafsmeerse School Vereniging (WSV) Recreatie+
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter groen
- 17:45 - 18:45 Meisjesturnen door FDO in Caland Sportcentrum 7-9 jaar
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Beweegbox 11-12 jaar
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 9 jaar, blauw/groen
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door Salto in Mgr Bekkersschool 7-9 jaar
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door Salto in Middenmeer 5-8 jaar
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool vanaf 9 jaar
- 18:00 - 19:00 Jongensturnen door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool vanaf 9 jaar
- 18:00 - 19:00 Jongensturnen door FDO in De Tamboerijn 10 jaar en ouder
- 18:00 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door FDO in Gymzaal De Meent 8-9 jaar
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door SV Vriendschap in OBS De Poolster 7-9 jaar
- 18:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door DGV in Gymzaal Schoolstraat Op uitnodiging
- 18:15 - 20:45 Wedstrijdturnen Jongens door United Amstelveen in Turnhal
- 18:30 - 19:30 Meisjesturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter geel
- 18:45 - 20:00 Meisjesturnen door FDO in Caland Sportcentrum 9 jaar en ouder
- 19:00 - 20:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Beweegbox vanaf 12 jaar
- 19:00 - 20:00 Meisjesturnen door Salto in Mgr Bekkersschool 10 jaar en ouder
- 19:00 - 20:15 Conditiegym door Amstels Gymnastiek Vereeniging in Dongeschool dames & heren 50+
- 19:00 - 20:00 Meisjesturnen door SV Vriendschap in OBS De Poolster 10 jaar en ouder
- 19:00 - 20:00 Meisjesturnen door Salto in Middenmeer 9-11 jaar
- 19:30 - 21:00 Volwassenturnen door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Betaling via strippenkaart. Geen verplichtingen!
- 19:30 - 20:45 Volwassenturnen door United Amstelveen in Sporthal de Meent dames
- 20:00 - 21:00 Conditiegym door GV KDO in IJdoornschool Dames en heren recreatief
- 20:00 - 22:00 Volwassenturnen door KTV Olympia in BS de Avonturijn
- 20:15 - 21:15 Conditiegym door FDO in Gymzaal de Brink Conditietraining voor dames
donderdag
- 8:00 - 10:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 8:00 - 10:00 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 9:30 - 10:30 Conditiegym door United Amstelveen in Gymzaal Pandora dames
- 9:30 - 10:30 Ouder en Kindgym door WVGV in Gymzaal Papelaan 99 1,5-4 jaar
- 10:30 - 11:30 Conditiegym door United Amstelveen in Gymzaal Pandora dames
- 14:30 - 15:30 Peuter-/Kleutergym door SV Vriendschap in OBS Twiske 4-6 jaar
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door United Amstelveen in Sporthal de Meent 4-6 jaar
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door SV Vriendschap in OBS Twiske 6-8 jaar
- 15:45 - 16:45 Jongensturnen door Turnz in BS de Avonturijn gemengd, paars
- 15:45 - 16:45 Meisjesturnen door Turnz in BS de Avonturijn gemengd, paars
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 16:00 - 17:30 Freerunning door DOS in Marnixhal 9-12 jaar
- 16:00 - 20:30 Ritmische Gymnastiek door GTV De Badhoeve in Het Bovenland Op uitnodiging
- 16:00 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland op uitnodiging, Selectie D1/D2
- 16:00 - 17:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer recreatie+ pre-instap-pup1
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door WVGV in Brede School Kors Breijer
- 16:15 - 17:15 Jongensturnen door Turnz in Troelstraschool paars/blauw
- 16:30 - 18:30 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in 2e Daltonschool Op uitnodiging
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door DOS in Palmstraat 6-7 jaar, paars/blauw
- 16:30 - 17:45 Meisjesturnen door United Amstelveen in Sporthal de Meent 5-7 jaar
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door SV Vriendschap in OBS Twiske 9-13 jaar
- 16:30 - 18:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland recreatie+
- 16:45 - 17:45 Jongensturnen door Turnz in BS de Avonturijn gemengd, blauw
- 16:45 - 17:45 Meisjesturnen door Turnz in BS de Avonturijn gemengd, blauw
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door FDO in Gymzaal Egoli gemengd, 6-12 jaar
- 17:00 - 18:00 Jongensturnen door FDO in Gymzaal Egoli gemengd, 6-12 jaar
- 17:00 - 20:00 Ritmische Gymnastiek door GTV De Badhoeve in Sportcentrum Ookmeer Op uitnodiging
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door WVGV in Brede School Kors Breijer
- 17:15 - 18:15 Jongensturnen door Turnz in Troelstraschool groen/geel
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door DOS in Palmstraat 8 jaar, blauw/groen
- 17:30 - 19:00 Freerunning door DOS in Marnixhal 13-16 jaar
- 17:30 - 18:30 Jongensturnen door SV Vriendschap in OBS Twiske vanaf 6 jaar
- 17:30 - 20:30 Ritmische Gymnastiek door GTV De Badhoeve in Nova College Op uitnodiging
- 17:30 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Sloten recreatie+
- 17:30 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer recreatie+ pup1-jun
- 17:45 - 18:45 Meisjesturnen door Turnz in BS de Avonturijn groen
- 18:00 - 20:00 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in 2e Daltonschool Op uitnodiging
- 18:00 - 19:15 Meisjesturnen door United Amstelveen in Sporthal de Meent 8-11 jaar
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat
- 18:00 - 20:00 Wedstrijdturnen Meisjes door GV KDO in Mgr Bekkersschool 6 jaar en ouder
- 18:00 - 20:00 Trampolinespringen door TV Veerkracht in Sportcentrum Sloten op uitnodiging
- 18:00 - 20:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland tienergroep, selectie D6
- 18:15 - 20:45 Wedstrijdturnen Jongens door United Amstelveen in Turnhal
- 18:15 - 19:15 Freerunning door Turnz in Troelstraschool 8-13 jaar
- 18:30 - 19:30 Meisjesturnen door DOS in Palmstraat 9-10 jaar, blauw/groen
- 18:30 - 20:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Sloten op uitnodiging, divisie 4/5
- 18:45 - 19:45 Meisjesturnen door Turnz in BS de Avonturijn geel
- 19:00 - 20:00 Jongensturnen door FDO in Caland Sportcentrum 6-9 jaar
- 19:00 - 20:00 Meisjesturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat 11-14 jaar
- 19:00 - 20:00 Pilates door SV West! in Pro Rege School dames en heren
- 19:30 - 20:30 Meisjesturnen door DOS in Palmstraat 11+ jaar, blauw/groen
- 19:45 - 21:00 Volwassenturnen door United Amstelveen in Sporthal de Meent heren
- 20:00 - 21:00 Tricking door Turnz in Sportcentrum Ookmeer 10+ jaar
- 20:00 - 21:30 Jongensturnen door FDO in Caland Sportcentrum 10 jaar en ouder
- 20:00 - 21:00 Meisjesturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat 14+
- 20:00 - 21:00 Freerunning door Turnz in Sportcentrum Ookmeer lessen voor beginners en gevorderden 10+ jaar
- 21:00 - 22:30 Freerunning door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Open Gym 14+ jaar
- 21:00 - 22:30 Tricking door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Open Gym 14+ jaar
vrijdag
- 8:00 - 10:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 8:00 - 10:00 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 10:00 - 11:00 Ouder en Kindgym door SV Vriendschap in OBS De Poolster 1,5-4 jaar
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 6 jaar, paars/blauw
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk Kleuren turnen
- 15:30 - 16:30 Meisjesturnen door Turnz in IJburg paars
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 16:00 - 17:00 Beweegdiploma door GV KDO in Mgr Bekkersschool Zaal 2 voor meisjes en jongens, 4 en 5 jaar
- 16:00 - 17:00 Jongensturnen door GV KDO in Mgr Bekkersschool 6 t/m 8 jaar
- 16:00 - 17:00 Jongensturnen door FDO in Gymzaal Achtsprong gemengd, 6-12 jaar
- 16:00 - 17:00 Meisjesturnen door FDO in Gymzaal Achtsprong gemengd, 6-12 jaar
- 16:00 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk
- 16:00 - 18:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Selectie D1 & D2
- 16:00 - 19:30 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in Wethouder Verheijhal Op uitnodiging
- 16:15 - 17:15 Jongensturnen door Turnz in IJburg blauw/groen
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door WVGV in Brede School Kors Breijer 6-7 jaar
- 16:30 - 18:30 Wedstrijdturnen Jongens door DOS in 2e Daltonschool Op uitnodiging
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 7 jaar, paars/blauw
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk Gemengd, kleuren turnen
- 16:30 - 17:30 Jongensturnen door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk Gemengd, kleuren turnen
- 16:30 - 17:30 Meisjesturnen door Turnz in IJburg blauw
- 16:45 - 17:45 Meisjesturnen door FDO in Caland Sportcentrum 6-10 jaar
- 17:00 - 18:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Turnhal 7-10 jaar
- 17:00 - 18:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Beweegbox 6-7 jaar
- 17:00 - 18:00 Beweegdiploma door GV KDO in Mgr Bekkersschool Zaal 2 voor meisjes en jongens, 4 en 5 jaar
- 17:00 - 18:00 Jongensturnen door GV KDO in Mgr Bekkersschool 9 jaar en ouder
- 17:00 - 20:00 Ritmische Gymnastiek door GTV De Badhoeve in Sportcentrum Ookmeer Op uitnodiging
- 17:15 - 18:15 Jongensturnen door Turnz in IJburg geel/oranje
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door WVGV in Brede School Kors Breijer 8-9 jaar
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 8-9 jaar, blauw/groen
- 17:30 - 18:30 Tumbling / Springen door DGV in Gymzaal Schoolstraat Op uitnodiging
- 17:30 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk recreatie plus
- 17:30 - 18:30 Meisjesturnen door Turnz in IJburg groen
- 17:45 - 18:45 Wedstrijdturnen Meisjes door FDO in Caland Sportcentrum selectie
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Turnhal vanaf 11 jaar
- 18:00 - 19:00 Meisjesturnen door United Amstelveen in Beweegbox vanaf 8 jaar
- 18:00 - 19:00 Tumbling / Springen door DGV in Gymzaal Schoolstraat Op uitnodiging
- 18:00 - 19:00 Wedstrijdturnen Meisjes door GV KDO in Mgr Bekkersschool 6-8 jaar
- 18:00 - 20:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Selectie D1 & D2
- 18:15 - 19:15 Jongensturnen door FDO in Caland Sportcentrum 6-9 jaar
- 18:30 - 19:30 Meisjesturnen door WVGV in Brede School Kors Breijer 10+ jaar
- 18:30 - 19:30 Meisjesturnen door DOS in 2e Daltonschool 10+ jaar, blauw/groen
- 18:30 - 19:30 Conditiegym door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt Fitness, dames 16-30 jaar
- 18:30 - 19:30 Meisjesturnen door Turnz in IJburg geel
- 19:00 - 20:30 Wedstrijdturnen Meisjes door GV KDO in Mgr Bekkersschool 9 jaar en ouder
- 19:00 - 21:00 Volwassenturnen door Turnz in Sportcentrum Ookmeer alleen voor ervaren gymnasten
- 19:15 - 20:15 Jongensturnen door FDO in Caland Sportcentrum 8-12 jaar
zaterdag
- 8:30 - 9:15 Beweegdiploma door Turnz in Sporthal Jan de Louter
- 9:00 - 9:45 Peuter-/Kleutergym door DOS in 2e Daltonschool 2-5 jaar
- 9:00 - 10:00 Ouder en Kindgym door FDO in Caland Sportcentrum 2-4 jaar
- 9:00 - 10:00 Meisjesturnen door FDO in Gymzaal De Meent 6-8 jaar
- 9:00 - 9:45 Beweegdiploma door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk
- 9:00 - 9:45 Beweegdiploma door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland
- 9:00 - 9:45 Peuter-/Kleutergym door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk
- 9:00 - 12:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer pre-instap / mini's op uitnodiging
- 9:00 - 12:00 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer voorbereiding op uitnodiging
- 9:30 - 10:30 Meisjesturnen door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt gemengd
- 9:30 - 10:30 Peuter-/Kleutergym door DGV in Gymzaal Schoolstraat 3-4 jaar
- 9:30 - 12:00 Wedstrijdturnen Jongens door United Amstelveen in Turnhal
- 9:30 - 10:30 Jongensturnen door Vlug en Vaardig Osdorp in Gymzaal de Punt gemengd
- 9:30 - 10:30 Meisjesturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd, lila/paars
- 9:30 - 10:30 Jongensturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd, lila/paars
- 9:45 - 10:45 Jongensturnen door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland gemengd, lila/paars
- 9:45 - 10:45 Meisjesturnen door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland gemengd, lila/paars
- 10:00 - 11:00 Peuter-/Kleutergym door FDO in Caland Sportcentrum 4-6 jaar
- 10:00 - 11:00 Meisjesturnen door FDO in Gymzaal De Meent 7 jaar en ouder
- 10:00 - 10:45 Beweegdiploma door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk
- 10:00 - 12:00 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in 2e Daltonschool Op uitnodiging (5-8 jaar)
- 10:00 - 11:00 Ouder en Kindgym door FDO in Gymzaal de Brink 0-4 jaar
- 10:00 - 10:45 Peuter-/Kleutergym door SV IVO in Sporthal de Bindelwijk
- 10:30 - 11:30 Peuter-/Kleutergym door DGV in Gymzaal Schoolstraat 4-5 jaar
- 10:30 - 11:30 Jongensturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd, blauw
- 10:30 - 11:30 Meisjesturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter gemengd, blauw
- 11:00 - 14:00 Wedstrijdturnen Meisjes door DOS in 2e Daltonschool Op uitnodiging
- 11:00 - 12:00 Ouder en Kindgym door FDO in Caland Sportcentrum 2-4 jaar
- 11:00 - 12:00 Wedstrijdturnen Meisjes door FDO in Gymzaal De Meent
- 11:00 - 12:00 Meisjesturnen door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland gemengd, blauw
- 11:00 - 12:00 Jongensturnen door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland gemengd, blauw
- 11:00 - 13:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland op uitnodiging, minimouse D
- 11:30 - 12:30 Peuter-/Kleutergym door DGV in Gymzaal Schoolstraat 4-5 jaar
- 11:30 - 12:30 Meisjesturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter groen
- 12:00 - 15:00 Wedstrijdturnen Jongens door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 12:00 - 13:00 Peuter-/Kleutergym door FDO in Caland Sportcentrum 4-6 jaar
- 12:00 - 13:00 Wedstrijdturnen Meisjes door FDO in Gymzaal De Meent
- 12:30 - 13:30 Meisjesturnen door Turnz in Sporthal Jan de Louter geel
- 12:30 - 15:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Selectie Div 4-5 BB
- 13:00 - 14:15 Meisjesturnen door FDO in Caland Sportcentrum 6 jaar en ouder
- 13:00 - 14:00 Jongensturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat 6-8 jaar
- 13:00 - 14:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland recreatie+
- 13:00 - 15:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportgebouw Zeeburgereiland Op uitnodiging
- 13:30 - 15:00 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sporthal Jan de Louter recreatie+
- 14:00 - 15:00 Meisjesturnen door GTV De Badhoeve in Het Voortouw 6-7 jaar
- 14:00 - 15:00 Jongensturnen door DGV in Gymzaal Schoolstraat 8-11 jaar
- 14:15 - 15:15 Meisjesturnen door FDO in Caland Sportcentrum 6 jaar en ouder
- 15:00 - 16:00 Meisjesturnen door GTV De Badhoeve in Het Voortouw 8 jaar en ouder
- 16:00 - 16:45 Beweegdiploma door GTV De Badhoeve in Het Voortouw 3-5 jaar
- 17:00 - 18:00 Wedstrijdturnen Meisjes door GTV De Badhoeve in Het Voortouw Op uitnodiging
zondag
- 9:00 - 13:00 Ritmische Gymnastiek door GTV De Badhoeve in Sportcentrum Ookmeer Op uitnodiging
- 10:30 - 11:30 Ritmische Gymnastiek door GTV De Badhoeve in Sportcentrum Ookmeer recreatie
- 13:00 - 16:30 Wedstrijdturnen Meisjes door Turnz in Sportcentrum Ookmeer
- 19:00 - 21:00 Freerunning door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Open Gym 10+ jaar (vanaf 18.00 uur)
- 19:00 - 21:00 Tricking door Turnz in Sportcentrum Ookmeer Open Gym 10+ jaar (vanaf 18.00)